Waluta:

Nie masz jeszcze konta w naszym sklepie?
Zarejestruj się

close

DROPSHIPPING

Dropshipping - Kurier Polska:
Kurier DHL 10,99zł netto

Czas dostawy: 1-2 dni roboczych

Dropshipping - Pobranie - Polska:
Kurier FEDEX: 13,99 zł netto
Czas dostawy 1-2 dni roboczych
 
 

W przypadku opcji dropshipping towar wysyłamy bezpośrednio do Klienta po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za samą usługę czy za pakowanie towaru.

Stany magazynowe są zawsze aktualne w plikach XML/CSV dostępnych na naszej stronie. W tych plikach są zdjęcia naszych produktów, które udostępniamy bez ograniczeń.

Nie określamy minimalnej wartości zamówienia, towar wysyłamy już od jednej sztuki.

Sugerowane ceny detaliczne są widoczne na stronie naszego sklepu internetowego https://www.numoco.sklep.pl/

 

Wysyłkę realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty za zamówienie na naszym koncie bankowym. Fakturę wysyłamy w formacie pdf na adres e-mail. Do przesyłki nie dołączamy żadnych materiałów reklamowych. 

 

Aby rozpocząć współpracę należy podać swoje dane firmowe wraz z numerem NIP oraz danymi teleadresowymi i dokonać rejestracji na stronie: https://www.numoco.com/index.php?d=rejestracja

Aktywacja konta trwa standardowo do 24h. Na podany w formularzu adres e-mail wysyłamy link aktywacyjny, w który należy kliknąć, aby dokończyć proces rejestracji.

 

Ważne jest aby podczas składania zamówienia podać inny adres do wysyłki, wpisując dane Klienta, a także numer telefonu Klienta w UWAGACH. Jako opcję przesyłki należy wybrać DROPSHIPPING.

Jeżeli zamówienie będzie za pobraniem, należy dopisać w UWAGACH kwotę pobrania oraz numer konta bankowego, na który ma trafić kwota pobrania.

 

Nie podpisujemy umowy współpracy w ramach modelu dropshipping. Działamy w oparciu o ogólne zasady obowiązujące w naszym regulaminie.

 

Poniżej można pobrać umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych, która jest niezbędna w przypadku rejestracji bazy danych w GIODO – LINK.

 

W razie wątpliwości i dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

e-mail: hurt@numoco.com

telefon: 795 686 617 (w godzinach 7:00 – 15:00)

 

WYMIANA TOWARU

Wymiany dokonujemy jedynie w sytuacji, gdy towar posiada wady fabryczne/produkcyjne, które nie powstały na skutek używania produktu. Wówczas ponosimy także koszt transportu.

 

ZWROT TOWARU

Towar podlega zwrotowi jedynie w przypadku, gdy posiada wady fabryczne/produkcyjne, które nie powstały na skutek używania produktu.
Nie ma tutaj zastosowania ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - art. 10, ponieważ wysyłamy produkt na zlecenie Firmy, a nie Klienta docelowego.

Zmiana adresu wysyłki do klienta (od 06.02.2017)

sale %

PRESS ROOMNasze produkty w czasopismachmore

Blogporady i stylizacjemore